PSİKOLOJİK SAĞLAMLIK ATÖLYESİ


PSİKOLOJİK SAĞLAMLIK ATÖLYESİ

Merhabalar,

Pandemiyle mücadelemiz devam ederken; bu süreçte  Pozitif Psikoloji Enstitüsü olarak mesafeleri yakınlaştırmaya, online eğitimlerimize, online terapilerimize ve programlarımıza devam ediyoruz.  Yapmış olduğumuz eğitim çalışmalarımız daha çok ruh sağlığı profesyonellerine ve öğrencilerine yönelikti. Aldığımız yoğun sorular ve mesajlardan  sonra özellikle tüm bireylere yönelik eğitim çalışmaları yapmak da bu süreçte bir gereklilik oluşturmuştur. Bu yönüyle zor şartlar içerisinde olduğumuz şu günlerde normal yaşamımıza psikolojik sağlığımızı koruyarak devam edebilmek adına “PSİKOLOJİK SAĞLAMLIK (PSİKOLOJİK TOPARLANMA GÜCÜ) önemli bir rol oynamaktadır. Bunun için aşağıda detaylarını verdiğimiz atölye çalışmasını sizlerin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

 

PSİKOLOJİK SAĞLAMLIK ATÖLYESİ’NİN AMACI


Psikolojik sağlamlık atölyesinin amacı, bireylerin yaşamış olduğu zor durumlar, güç anlar ve stres oluşturan yaşantılar ile ilgili psikolojik sağlamlık düzeylerini arttırmak bu amaçla sosyal beceri ve zorluklarla başa çıkabilme özelliklerini geliştirmek.

Ayrıca atölye içeriğinde stres oluşturan durumlarda psikolojik sağlamlığı geliştirme öneri ve aktiviteleri de yer alacaktır.

Program zoom üzerinden gerçekleştirilecek ve katılımcılara online katılım belgesi gönderilecektir.

İlgili numaralarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarih:29 Mayıs 2020 Saat: 20:00-22:00

PROGRAMIMIZ ARZU EDEN HERKESE AÇIKTIR.