Psikoloji Süpervizyon Programlarımız


Psikoloji Süpervizyon Programlarımız

Süpervizyon Programlarımız Bakırköy Psikolog Pozitif Psikoloji Enstitüsü vaka analizi. Süpervizyon Programlarımız Bakırköy Psikolog Pozitif Psikoloji Enstitüsü vaka analizi. Süpervizyon Programlarımız Bakırköy Psikolog Pozitif Psikoloji Enstitüsü vaka analizi.


Teorik bilginin yanında uygulamaya yönelik etkinlikler hepimizin ihtiyaç duyduğu çalışmalardır. Öğrencilik yıllarımızda bu etkinlikleri ne yazık ki çok fazla göremiyoruz. Değişik vaka analizlerinin yapıldığı sunum ve söyleşilere katılmak bizlere farklı bakış açıları kazandırarak mesleki gelişimimize katkı sunmaktadır. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak tanışmak, pozitif değişime bir nebze olsun katkıda bulunmak bizim için çok anlam ifade etmektedir. “Her yeni gün hep yeni mutluluk” bakış açısıyla yola çıkan ve “insan insanın ilacıdır” felsefesiyle hareket eden Pozitif Psikoloji Enstitüsü olarak   Sıcak bi̇r ortam eşli̇ği̇nde meslek yaşaminda karşılaştığımız  deği̇şi̇k vaka örnekleri̇ni̇ ve vaka formülasyonunu si̇zlerle paylaşmaya devam edi̇yoruz.

Tarih : 15 Günde Bir Cuma Akşamları 
Saat : 20:00-22:00
Süpervizyon Programlarımız Psikolojik Danışmanlık,  Psikoloji Alanında Çalışanlara, Lisans ve Lisansüstü Öğrencilerine Yöneliktir.

Sınırlı sayıda katılımcının yer alacağı programımıza yerinizi ayırtmak için aramayı lütfen unutmayın.