Sena Naz ÖZPEYNİRCİ


Sena Naz ÖZPEYNİRCİ

Sena Naz ÖZPEYNİRCİ

Psikolog

 Psikolog Sena Naz ÖZPEYNİRCİ, lisansını 2019 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünü %100 İngilizce olarak tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında yaptığı stajlarla  çok yönlü çalışma alanlarını deneyimleme fırsatı bulmuştur. Temmuz 2018 -Aralık 2018 arasında Virtua Psikolojide staj yapmış, burada Dr.Çiğdem Köşe Demiray tarafından klinik psikologlara verdiği süpervizyonları dinleme ve role play etkinliklerine katılma fırsatı bulmuştur. Ağustos 2018 Fransız Lape Hastanesinde staj yapmıştır. Burada vaka çalışmalarına ve hastalarla birlikte yapılan çeşitli aktivitelere katılmıştır (seramik, ebruli, şiir okuma). Ocak 2019 -Ağustos 2019 ayları arasında Balık Rum Hastanesinde staj yapmıştır. Burada alkol toplantılarına katılmış ve hastaların süreçlerini yakından izleme fırsatı bulmuştur.

Yüksek lisans eğitimine Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji ‘de (Tezli) devam etmektedir. Kendini daha çok geliştirmek için çeşitli eğitimler almaktadır. Ayrıca, Dr. Ebru Salcıoğlu tarafından verilen Bilişsel ve Davranışçı Terapi eğitimine ve Dr. Onur Okan Demirci tarafından verilen EMDR eğitimine devam etmektedir.

Psikolog Sena Naz ÖZPEYNİRCİ, aynı zamanda Pozitif Psikoloji Enstitüsü’nde süpervizyon grubunda yer alarak mesleki yaşamına devam etmektedir.

 

SEMİNER VE SERTİFİKALAR

-Koç Üniversitesi - Etkili Konuşma

-Sağlık Psikolojisi Sertifikası

- Bahçeşehir Üniversitesi 2. Psikoloji Günleri, “İyileşme”, 2018

- Travma ve Stres Sempozyumu, Bahçeşehir Üniversitesi, 2016

- Değişen Dünyada Psikolojik Danışmanın Kültürel Bağlamı, Bahçeşehir Üniversitesi, 2016

ÇALIŞMA ALANLARI

-Çift ve Aile danışmanlığı

-Yetişkin

-Çocuk ve Ergen

-Çocuklar için psikolojik testler

-Yetişkin için psikolojik testler